Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi ez a víz tetején?

Mi ez a víz tetején?

Figyelt kérdés
Vettem egy 72 literes akváriumot, feltöltöttem. Kb 1-1,5 hete forog benne a víz, halak nélkül, csak a kövek meg a díszek vannak benne, és észrevettem a víz tetején ilyen szöszhöz hasonló dolgokat úszni. Meg a víz is elég "büdös" Ezek mitől lehetnek?

2020. nov. 11. 11:55
1 2
 1/14 3 napos mákos lecsó válasza:
26%
Van ilyen, nekünk a teknőssel volt, akvarisztikában/kisállatboltban adnak hozzá adalékot.
2020. nov. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%

Nem lehet hogy megbuggyant ?

Levegőztető van?


Nekem a bödöncsigáimnál volt de csak akkor mikor kimentünk a nyaralonkhoz csak ott lett ilyen a víz otthon nem.

2020. nov. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Van levegőztető is, egybe van a vízforgatóval meg a szűrővel, és 0-24ben mozgásban volt így a víz. De már úszkálnak is benne ezek a kis hártya szerű darabok
2020. nov. 11. 12:24
 4/14 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%
Levegőztető nem szükséges ha a szűrő fodrozza a vízfelszínt. Növények sincsenek ? Az már régen rossz ha semmi nincs benne ami bomlani tudna de már büdös. Szerintem a talaj lesz a ludas, milyen talaj van ? Illetve milyen dekor ? Számíts arra ,hogy valóazínüleg újra kell indítani az egészet, szerencsére még csak alig egy hét telt el s még nincsenek halak, még egy ok ,hogy miért érdemes betartani a ~4 hetes bejáratást.
2020. nov. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A talaj az sima kavics, kereskedésből lett véve de ki lett forralva, a díszek kerámiából vannak, azt forró vizzel átöblítettem
2020. nov. 11. 13:08
 6/14 A kérdező kommentje:
A szag pedig ilyen teknős terrárium szagra emlékeztet, vagy nemtudom mihez hasonlítsam
2020. nov. 11. 13:09
 7/14 anonim ***** válasza:
A kettes vagyok ilyen földes szag?
2020. nov. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
10%
Lehet a víz megbuggyant.
2020. nov. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És mitől buggyanhatott meg?
2020. nov. 11. 13:35
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem a csöveg belsejéről oldódtak le ilyen hártyák amikor a szűrőt elindítottam állás után. Lassan feloldóttak és eltűntek.
2020. nov. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!