Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A 100 literes aksimat tengerir...

Ilzo954 kérdése:

A 100 literes aksimat tengerire szeretném átalakítani, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2020. nov. 16. 16:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem zselés aksim van a kocsimban, a tiéd mivel megy? tengeri? kukorica?
2020. nov. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Kicsi lesz tengerinek.
2020. nov. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Zöldfülű Törpe ***** válasza:
60%

[link]


Ez egy 60 literes akvárium.

Én nem értek hozzá, de szeretem Miskolc Aqua akvariumait nézegetni, és olvasni, ahogyan a tengeri ptojektjeiről ír.

A fent bejegyzés szerintem pont neked való, s ha valami nem lenne tiszta, biztosan szívesen válaszol neked.

2020. nov. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Tevenyereggyarto ***** válasza:
70%

Off:


#1 “Nekem zselés aksim van a kocsimban, a tiéd mivel megy?”


Aksi és akksi között is van különbség ;) Egyébként az akvarisztika kategóriában pont ezért gyakori az “akkumulátor” kifejezés mert sokan aksinak rövidítik az akváriumot s a telefon kijavítja akkumulátorra :D


On:


Nem nagyon értek a tengerisekhez. Amit hallomásból tudok az az ,hogy 100 liter elég határeset kezdő tengerisnek. Inkább duplája vagy még nagyobb. Na meg sokkal drágább mint az édesvizi, eleve csak a halak is drágák s nehezen beszerezhetők pedig az kb a legkisebb tétel egy akváriumban.

2020. nov. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Salx Narval ***** válasza:
100%
Addig semmikép ne vágj bele amíg mások véleménye kell a döntéshez.:D Olvass, tanulj a témában és azt hiszem ha alapos vagy te magad is eltudod dönteni, hogy vállalható e számodra. Én mindenki elképzelését és akvarisztikai célkitűzését támogatom ha a megvalósítást alapos önképzés előzi meg és a gondozni (nem egyenlő a tartani kívánttal.:D) kívánt állatok igényei a mérvadóak.
2020. nov. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kijavítom: akváriumról van szó,hogy mindenki értse!
2020. nov. 18. 15:48
 7/15 Zöldfülű Törpe ***** válasza:
57%

Semmi gond, kedves Ilzo!

Akitől értelmes válasz várható, az érti...

2020. nov. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kösz!
2020. nov. 21. 11:10
 9/15 A kérdező kommentje:
A 100 literes akváriumba kicseréltem az aljzatot, fehér kavics volt, JBL Manado került bele, azóta nem színez a mopani vasfa, pedig a víz 80 százalékát vissza tudtam tenni tisztán az is elvesztette a színét. Már 11 nap eltelt. A talaj az oka?
2020. dec. 28. 10:55
 10/15 Zöldfülű Törpe ***** válasza:
A manado elméletileg csak egy kicsit keményíti a vizet, de idővel ez is rendeződik. Nem lehet, hogy optikai csalódás? Az eddigi fehér kavicshoz képest egy sötét talaj került be, talán így nem látszik a víz színe.
2020. dec. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!