Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hova tűnhetett??

Hova tűnhetett??

Figyelt kérdés

Van egy 37,5 literes akváriumom 3 db guppival....reggel mikor elmentem még megvolt, mire hazaértem már nem.......

Van benne egy torony, megnéztem hátha oda elbújt....Ott sincs, növények alatt sincs,köveken sincs, meghalva se találom, akkor hol van.

fedeles akva, macska nincs a házba


2020. dec. 1. 15:48
1 2
 1/12 anonim válasza:
10%
Nem tudom mi van az akvárium aljában ,de lehet hogy elásták magukat?nem ismerem a guppikat és a szokásaikat ,csak tippeltem :)
2020. dec. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

kavics az aljjzat.

sajnos nekem ez nem ilyen mosolygós kedvenc halam volt

2020. dec. 1. 16:02
 3/12 Tevenyereggyarto ***** válasza:
92%
Gondolom elpusztult s a többiek megették. A maradványai (ha még vannak) valahol a kavicsok között és/vagy a szűrőben.
2020. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Ha belső szűrőt használsz, lehet, hogy mőgé beúszott sajnos, nálam előfordult már ilyen. Nézd meg ott.
2020. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Tevenyereggyarto ***** válasza:
73%
Jó lenne ha leírnád a tartási körülményeket, karbantartási szokásaidat stb.
2020. dec. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Nekem volt olyan párzási időszakban, hogy a hímek kikergették a nőstényt, kiugrott az akvárium tetején sajnos. Ha nem fedett rendesen fenn áll ennek a veszélye, nézz körül, valahol ott lesz a kis haltetem.
2020. dec. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt olyan páncélos harcsám amit hiába kerestem, nem lett meg csak amikor pucoltam az akváriumot. Sőt, olyan is volt, hogy a társai megették miután elpusztult, bár ez nem guppikkal történt.

Nem egészen egyértelmű a kérdésedben, hogy az összes halad eltűnt, vagy csak egy.

2020. dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Kiugrott ,és ott van valahol az akvárium körül

2. Elpusztult és megették ,én volt már,hogy tisztításnál pici csontvázat találtam a kövek közt ,igaz az neon hal volt ,egy nagy akváriumban ,nagy csapatban éltek,nem tűnt fel előtte,hogy hiányzik egy.

2020. dec. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!

Átnéztem az ajzatot,szűrőt nincs sehol, semmi maradvány.

Fedett akvárium....

Olyan mintha elnyelte volna a föld...:(

2020. dec. 1. 17:14
 10/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Megtaláltam a kavicsokon...Fejel lefelé van a köveken...de még lélegzik....Most mit csináljak??

2020. dec. 1. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!