Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Pangasius és Tilapia között...

Pangasius és Tilapia között mi a különbség?

Figyelt kérdés
2020. dec. 19. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ízében óriási különbség van. A tilápia finom. A pangasius nem. Szerintem. De teljesen más ízű. Tény, hogy nekem a ragadozó halak jönnek be ízre. A növényevőké nem.
2020. dec. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik sem finom.
2020. dec. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
100%
Mire gondolsz? Ha az ízükre akkor osztom a második válaszadó véleményét. 1-2 alkalommal próbálkoztam de nálam hamar lekerültek az étlapról.:D A tilápiát én is picivel "ízletesebbnek" tartottam de annyira nem, hogy még egyszer próbálkozzak. Lehet, hogy a vadon fogottak jobbak de ezek a tenyésztett halak kritikán aluliak. Jelzés értékű volt, hogy a halimádó macskám megszagolta és otthagyta.:D Természetesen nem fűszerezve kapta mielőtt még megkiabálnak a macskatartók.
2020. dec. 20. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zöldfülű Törpe ***** válasza:
100%
A pangasius harcsa, a tilapia sügér.
2020. dec. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!