Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Darakor kezelese akvariumi...

Darakor kezelese akvariumi halaknal?

Figyelt kérdés
Sajnos a halaim darakorosak lettek ami ellen az EsHa exit gegen lchthyo cseppeket hasznalom de nem vilagos a hasznalata. Azt irja elso nap 20 csepp/ 100 liter a masodik es harmadik nap 10/100. A kerdesem az lenne hogy nem is kell aztan ezt folytatni? Ez egy harom napor kezeles es ennyi?

#hal #csepp #darakór #viz, liter
2020. dec. 26. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Például itt megnézheted: [link] de ha a betegség nevét beírod a keresőbe, akkor több tucat leírást találsz a kór leküzdéséről.
2020. dec. 26. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Salx Narval ***** válasza:
100%
Tényleg ezt írják és azt is, hogy nem kell vízcserét csinálni mert tökéletesen lebomlik és a hőmérsékletet sem kell emelni a ciklusok felgyorsítása érdekében, más részről viszont semmilyen hatóanyag nincs benne ami ezt indokolná. A metilén és malachit valóban lebomlik de nem maradéktalanul ezért szoktunk 3 nap elteltével 40% vízcserét csinálni és új adag gyógyszert beoldani, hogy a rajzók mindig kapjanak kellő hatóanyagot. 28-30 fokon is legalább 5-6 nap a kezelés. Szóval én nem tudom mit tettek még ehhez a cucchoz de a feltüntetett hatóanyagokkal kizárt, hogy 3nap gyógyszerezés elég legyen pláne hőmérséklet emelés nélkül. Ehhez a gyógyszerhez én nem merek neked tanácsot adni.
2020. dec. 26. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!