Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Magyarországon kapható különle...

Magyarországon kapható különleges betta?

Figyelt kérdés

Itt gondolok az ázsiai tenyésztők által kínált különböző típusokra, formákra és színekre, pl. Samurai, Double Halfmoon, Cellophane, Super Gold, stb.

Vagy nálunk ilyen halak még nem kaphatók?

Csak érdeklődnék, jelenleg egy nano aksim van, még nem tervezek bettát venni.



2020. dec. 28. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy fekete bettám van, ha kitárja az úszóit, pici fehér pöttyök is látszanak rajta. Egyszerű kereskedésben vettem, nem is volt drágább a többinél, ez volt az egyetlen fekete, a többi a szokásos piros meg kék.
2020. dec. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ezek szerint nem konkrétan tenyésztésre kellenének. Ha csak dísz akváriumban nevelnéd és nem ragaszkodsz a felsorolt tenyészváltozatokhoz akkor nem fogsz csalódni a nálunk kapható kínálatban. Számos helyen szebbnél szebb bettákat láttam országszerte bár bevallom engem legkevésbé érdekel egy hal megvásárlásakor a pedigréje, v a ráaggatott fantázianeve, mindig magát a halat nézem és ha vannak egyívású testvérei akkor az állomány egészét. Az is mérvadó számomra, hogy milyen körülmények között tartják az eladásra szánt állataikat az adott üzletben holott nagyon ritkán veszek halat "idegen boltban".
2020. dec. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zöldfülű Törpe ***** válasza:

Szia.

Nem tudom, hogy mennyire különleges, de a kazincbarcikai Snoopyban kaphatók Twin Tail Halfmoon betták.

2020. dec. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!