Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Olyan segítségel fordulnék...

Olyan segítségel fordulnék hozzátok hogy ez milyen fajta alga?

Figyelt kérdés

Én zöld pontalgára gyanakszom mert az üvegen is megszokott jelenni és tud ilyen összefüggő réteget képezni.

[link]


2021. febr. 1. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Te kérdéssel és nem segítséggel fordulsz felénk bro.
2021. febr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 A kérdező kérdez, a válaszoló segít. A kérdező próbált segíteni a kérdése alatt. Nem értem mi a problémád. Ne haragudj.


Kérdező, egyébként szerintem is zöld pontalga.

2021. febr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, előbb akartam rákérdezni hogy a válaszolók mit gondolnak róla. És segítséget is szeretnék kérni hogy mivel lehet kiírtani vagy lecsökkenteni a számát? (Valamilyen élőlény vagy más)
2021. febr. 2. 08:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Ehhez többet kéne tudni az aksiról, nem véletlenül nem jön válasz.

Leginkább vízterhelés, kontra biológiai szűrés mérlege, plusz a növényzet mennyisége, egészségi állapota.


Általánosságban sok esetben a túl sok bomló anyagon tudnak elszaporodni ezek a típusú algák, mégtöbb élőlény pedig még többet eszik, ürít, és tovább terheli a vizet, tehát hosszú távon ront a fentebb említett mérlegen.

Esetleg valami jó algaevő, és édes vízben nem szaporodó csigát talán be lehetne vetni, de hangsúlyozom, első körben nagyjából minden infó kéne az aksiról, mert anélkül ember nincs, aki felelősen és érdemben tudna erre válaszolni.

2021. febr. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!