Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Meddig menjen párhuzamosan a...

Meddig menjen párhuzamosan a 2 szűrő? Légpumpás szivacsszűrőt cserélem új,akasztós külső szűrőre.Tegnap óta együtt mennek az akváriumban.Mennyi idő múlva vehetem ki a szivacsost? Érzékeny halak lakják.

Figyelt kérdés
2021. febr. 5. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Min. 2 hét.
2021. febr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Norbig ***** válasza:
100%

Èrzek nèmi ellentètet a feltett kèrdèsben.

Èrzèkeny halak lakják,de eddig lègpumpás szivacsszűrő elèg volt a szűrèshez?Gondolom akkor nem ammóniára èrzèkenyek,tehát a szűrèshez nem lenne köze,a cserènek.Bocsánat ha èn èrtem fèlre.

Egyèbkènt 1-2 hèt elèg lesz.

2021. febr. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
83%
Az akasztós szűrőbe mosd bele a légpumpás szivacsából kinyomkodott koszt így hamarabb aktiválódik. Én is 1-2 hetet mondanék.
2021. febr. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Mindenkinek! :)

Boraras merah csapat lakja, és néhány red cherry garni, valamint csigák. Évek óta vágyam volt ilyen halakat tartani,de sehogy sem tudtam beszerezni.Már lemondtam róluk teljesen,mikor egyik ismerősöm szólt, hogy tud nekem hozatni,néhány nap múlva érkeznének. Muszáj volt megragadnom az alkalmat :) Addig az akvát garnik lakták csak, nekik elég volt a szivacs szűrő. De most félek, nem lenne elég. Gyönyörűséges halacskák, nagyon féltem őket :)

2021. febr. 7. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!