Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Létezik, hogy egy hal reggelre...

Létezik, hogy egy hal reggelre egyszerűen eltűnjön az akváriumból? Csak guppikat tartok, és az akvárium részlegesen fedett, ki nem ugorhatott.

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálunk is többször előfordult. Mi is csak guppikat tartunk. Nem volt beteg vagy valami? mert akkor lehet hogy meghalt és megették. Ez is előfordult már nálunk.
2010. aug. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Prímás Lancelot válasza:
én a macskát kivinném a szobából. nálunk több hal nem tűnt el.
2010. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nálunk tűnt el, de azért mert bénán volt az akvárium és valahogy kiakciózta magát a hal és a padlón találtam meg, de még élt, szerencsére. Ugyanígy jártunk egyszer a kerti tóval is...Szóval nemtudom. :D
2010. aug. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen... egyszer egy guppi nyomtalanul eltűnt...még a gerincét se találtam....
2010. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az eltűnését követő este már furcsán viselkedett, de betudtam a terhességének. Létezik, hogy egy éjszaka alatt a három társa egyszerűen bepapizta???
2010. aug. 18. 08:34
 6/7 Septimius ***** válasza:
Ilyen velem is volt :S Persze, hogy létezik, főleg ha csigák is vannak benne! Órák alatt képesek összetakarítani a maradványokat. A csontjait sem biztos, hogy meg fogod találni: valószínűleg szétszórták, kavicsok alá szorult. A víz meg egész gyorsan feloldja a vázat - nekem még a díszkagylóimat is feloldotta, szóval egy guppicsontváz semmiség neki. :O
2010. aug. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Doruss ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen. Egyszer levettem az akvárium tetejét, és az alganyalóm kiugrott. Reggel találtam meg, még élt, visszatettem és hamar kiheverte. Aztán egyszer megint levettem takarításnál és elfelejtettem visszarakni, estére eltűnt a hal, sehol nem találtam. Aztán három nap múlva lett meg, elvergődött és a sarokban volt :(

De volt olyan is, hogy megették az egyik halamat. Az mondjuk kicsi volt, fiatal, de már nem fért be a szájukba, de eltűnt, szóval biztosra veszem, hogy megették.

2010. aug. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!