Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek melyik dìszhalnak...

Szerintetek melyik dìszhalnak van a legérdekesebb "személyisége"?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok, hogy tapasztalataitok szerint mely halaknak van a legérdekesebb viselkedésük, melyikre mondanátok, hogy van "személyisége", vagy melyek tetszenek intelligensebnek.

2021. febr. 28. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A márványsügerek jó fejek.
2021. febr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szumik. Nekem baromira tetszenek, ahogy csapatban ott csíkoskodnak
2021. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű hogy a sügérek a legintelligensebbek. Átrendezik a környezetüket, védik az utódaikat, folyamatosan takarítanak a ház körül, sosem káromkodnak.
2021. febr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én a márványsügéremet, a toromat és egy öreg ancit emelnék ki a sorból. Ugyan nem hal de, volt egy törpe karmos békám is amelyik egyéniség volt. A márványsügér kivételével ezekből a halakból és békákból többet is tartottam de a többi nem úgy viselkedett mint ezek. Jelenleg nincs kiemelkedően érdekes viselkedésű halam az anci kivételével, mert ő még él, szerintem engem is túlél.:D
2021. márc. 1. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Botiákat bírom, játékosak vagy csak lustálkodnak a talajon.
2021. márc. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!