Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hangos belső szűrővel mit...

Hangos belső szűrővel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Nem búg, nem kattog, nem recseg, csak simán van egy hangja amit nem túl kellemes hallgatni. Atman belső szűrő. Mit lehetne vele kezdeni hogy lehessen vele aludni? A rotort már kitakarítottam, de még mindig nem az igazi

2021. márc. 2. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Kikapcsolod.
2021. márc. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
😑😑😑😑😑
2021. márc. 2. 08:08
 3/6 Tevenyereggyarto ***** válasza:
A kezdetek óta van hangja vagy az utóbbi időkben lett egy zavaró hangja? Mondjuk nem tudom milyen lehet ha nem búg, zúg, kattog, szörtyög. Természetes ha van egy enyhe búgó hangja, eleinte furcsa de hamar megszokod s utána már észre sem veszed. Nálam (és szerintem még sokan másoknál is) ez amolyan “fehér zaj”, megszoktam ,hogy van s már a teljes csend az ami zavar.
2021. márc. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A belső szűrőknek alapvetően van egy hangja, amit muszáj elviselni. Nekünk hálószobába van az akva egy külső szűrővel. És szivacs van a szekrény minden belső oldalán. Konkrétan ha hallgatózom se hallatszik. Amúgy hány literes aksihoz kell? csak belső van?
2021. márc. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
30 literes, és atman AT-F302-es szűrő van benne, de ugyan ilyen AT-F van a nagy akváriumban, ráadásul a legnagyobb, és annak semmi hangja. Most készítettem egy szerkezetet ami nem engedi hogy az üveghez érjen, hátha segít...
2021. márc. 2. 10:53
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
Lógasd bele a vezetékénél fogva a vízbe és ha így hangtalan akkor érdemes kiküszöbölni a rezonancia okozta zajokat. Akár egy szivacslap is megfelelhet a szűrő és az üveg között. Esetleg rugalmasabb tapadókorong kellene. A rotor tengelyét tartó gumibakok kopása és kikeményedése is rezonanciát okozhat ez csak a cseréjükkel orvosolható és nagyon gagyi, v régi ritkán tisztított szűrőknél fordul elő.
2021. márc. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!