Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megmarad az aranyhal télen...

Megmarad az aranyhal télen vízmelegítő nélkül szobában?

Figyelt kérdés
2008. dec. 4. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ez attól függ. Hány fok van abban a szobában 16 vagy 24?


Ha 24 fok van akkor szerintem nincs gond. De én ezt annyira nem tudom, remélem még más is fog írni akinek vannak halai.

2008. dec. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát tényleg nem mindegy hány fok van a szobában.nekünk 20, és majdnem egész nap megy a vízmelegítő.szerintem be kellene szerezned egyet, egyrészt mert ne rájuk fűts, inkább legyen egy vízmelegítőjük.25fok alatt semmiképp nem ideális nekik.És nem volt egy nagy összeg a melegítő.
2008. dec. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Ne aggódj meg fog maradni, mert nagyon szívós teremtmények (hidegvizi halak), nekem állandó 20-21C° van a szobában vízfűtő nélkül, és nagyon jól érzik magukat.
2008. dec. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem több éves naaagy aranyhalacskáim vannak. fél évvel ezelőtt eltörtem a vízmelegítőt s azóta nincs újabb. A halaim olyan vígan élnek azóta is, hogy csak na! Egyre dagibbak. :) Ők azok a halak akiknek semmilyen különösebb igényük nincs. Édesapám kertjében van egy tó, sé a szomszéd kisgyerek abba engedte megunt halait(arany) 5 évvel ezelőtt kb. Nos ők még enni sem kapnak és télen a befagyott vízben is vígan elvannak. Minden tavasszal egész kis újabb sereg halacska "olvad" ki! Szóval nyugi!

2008. dec. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!

Még egy kérdésem lenne: 1 év alatt körülbelül mekkora méretű lesz egy fátyolosfarkú?

2008. dec. 4. 21:38
 6/8 anonim ***** válasza:
hidegvizi hal,nem kell nekik fűtő:)
2008. dec. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 8 éves aranyhalaink vannak a kerti tóban... Akkorák már, mint egy borjú :o) Most is be van fagyva, sőt kb 10 cm hó is van rajta. De biztos vagyok benne, hogy tavasszal lesz megint egy két új halacska, akik mégcsak feketék, de aztán gyönyörűen bearanyozódnak.

Olyanok, mint az emberek :o) Télen hideg van melegítik egymást :o) ;o) Nem kell nekik melegítő!

2008. dec. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam megmarad télen is vízmelegítő nélkül, mert akkor is olyan 26 fok szokott lenni a szobámban mint nyáron, viszont az akváriumon van hőmérséklet mérő, ami egy-két fokkal mindig többet mutat a szobalevegő hőmérsékleténél.
2009. jún. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!