Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Boraras merah csapat (10 db)...

Boraras merah csapat (10 db) miért csak az akvárium oldalsó üvegénél úszkál? Egyedüli lakók egy 50 literes akváriumban.

Figyelt kérdés
2021. márc. 14. 14:18
 1/4 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%
Mióta vannak meg? Van némi árnyékoló növényzet?
2021. márc. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

2 hónapja vannak meg, eddig egy 28 literes akváriumban voltak, tegnap költöztettem át őket egy nagyobba. 50 literesbe, de kb. 45 liter víz van benne. Kagylótutajok vannak úszónövényként. Mindent ugyanúgy rendeztem el, mint a régi helyükön volt, a vizükkel és a szűrőjükkel együtt költözettem át őket, csak Manado dark talajt kaptak újat. Más halak nincsenek, nem is lesznek. Azt hittem, boldogabbak leszenek a nagyobb helyen..

Enni kiúsznak, de utána visszamennek az oldalsó üveghez.

2021. márc. 14. 20:47
 3/4 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz baj csak adj egy kis időt nekik. Pár nap s újra felbátorodnak. Új helyen ez természetes viselkedés, akkor is ha az új hely nagyjából úgy néz ki mint az azelőtti.
2021. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséged! :)
2021. márc. 14. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!