Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csináljak? Sztetek lesz...

Mit csináljak? Sztetek lesz bajuk tőle?

Figyelt kérdés

Vannak kis halivadékaink és az van a haleledel aljára írva hogy "Forgalomba hozható:03.30.2021"

Most vettem csk észre, és ezzel etetem őket... Remélem nem lesz tőle bajuk, viszont az van hogy a közeli kisállatkereskedések csk csütörtökön vagy pénteken nyitnak... (ezt különösebben nem értem:/) Addig adhatom még nekik ezt a tápot, vagy bajuk lesz tőle, és adjak abból, amit a nagyok kapnak? Ne szidjatok le, nem akarom hogy elpusztuljanak!!


2021. ápr. 5. 20:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy a forgalomba hozható felirat mást jelent esetleg?:/
2021. ápr. 5. 20:52
 2/4 anonim válasza:
100%
Ugyan ebben a helyzetben voltam Karácsony alatt, 1 hetes tápot kaptak és nem lett bajuk, de ez nem szakértői vélemény!!!
2021. ápr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Skid05 ***** válasza:
100%
A "felhasználható/minőségét megőrzi" ami inkább a dobozon szokott szerepelni, megjegyzem száraz tápok esetén azoknak sem lenne sokkal több valóságtartalma. Amíg nem penészes (vizet azért ne kapjon), nincs dohos szaga, nem aggódnék. Nevelgesd őket vele egészen nyugodtan, értelmetlen pazarlás lenne kidobni.
2021. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm:)
2021. ápr. 5. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!