Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez az akvárium jó lenne egy...

Ez az akvárium jó lenne egy db bettának?

Figyelt kérdés

Szeretnék halat, teljesen kezdő vagyok a témában, de mentségemre szóljon hogy sokat olvasok róla. Ezt az akváriumot találtam eddig a legmegfelelőbbnek, de nem vagyok benne biztos. Szerintetek? Illetve mit tennétek bele, mivel rendeznétek be? Köszönöm a válaszokat előre is


[link]



2021. ápr. 11. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon az alja méret...40 liter mar jobb lenne.
2021. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

Olvasgatni ezeket ajánlom:

[link] , [link] , [link] , [link]


Szerintem sokkal jobban jársz ha olvasgatsz még a témában és mindent külön veszel meg. A szettek rendszerint gyengén vannak felszerelve, meg amúgy is 30 liter igen az alja, kezdő méretnek én 60-80 litert ajánlok, de egy standard 54-esnél kisebbet ha lehet ne. Ha mindenképp spórolni akarsz akkor nézz körül facebook csoportokban hátha van valakinek eladó sorba került de normális technikájú akváriuma ami lehetőleg nem egy kudarcot vallott gyári szett (vannak akik pl: időhiány miatt megválnak tőle vagy csak nagyobbra váltottak stb, ezer oka lehet a lényeg ,hogy jól nézd meg ,hogy mit akarsz megvenni mert a használt árú mindig lutri).

2021. ápr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!