Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek milyen halat...

Szerintetek milyen halat tartsak egy 30literesben?

Figyelt kérdés
Van egy szep kis 30l akvám tele növénnyek(anubias,gömb moha,holland kosaras,saggitaria,limophilla(nemtom hogy kell írni),stb.)és szeretnék olyan halat ami nem eszi meg a növényt de jól elrejtőzhet benne ,meg egyebek.A betta kilőve ,mert oké hogy magának való ilyen kis akváriumba,de engem akkor is lehangol hogy nincs társa.Gondoltam valami nanohal és gernéla kombóra is,de még nem talátam megfelelő nanohalat ami tetszene és nem bántaná a garnélát,vagy nem enné a növényt.Azt végső lehetőségnek hagynám hogy csak garnis legyen ,mert szeretnék halat is bele(a garnéla azért jött számításba mert van egy kis alga +cukiknak tarom őket)Valaki tudna mondani valami kombót?(akár más algaevővel is)
2021. ápr. 22. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyöngy dánió - garnéla növényes kombóm van, jól működik, jól megvannak együtt meg a növényeket sem bántják, de 30 literes akváriumba lehet kicsit sok a hal is, maximum heti kétszeri vízcsere mellett lehet életképes.
2021. ápr. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1.:most nézem pont le van akciózva a wish-en,rendelek is vagy 3-at:D
2021. ápr. 22. 23:44
 3/4 anonim ***** válasza:
30L-be egy db hím betta mehet.
2021. ápr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
endler guppi egyneműek talán?
2021. máj. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!