Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Élő csalihalat vagy kishalat...

Élő csalihalat vagy kishalat szeretnék vásárolni. Ebben kérnék segítséget, hogy Budapesten és környékén esetleg tudtok-e valamilyen helyet ajánlani?

Figyelt kérdés

Nagyobb tételben(100-200db) lenne rá igény. Egyébként egy nagyobb tóba, takarmány állatként kerülnének, néhány rablóhalnak. Ha esetleg csak távolabb imersz helyet, valahol vidéken, azt is megköszönöm ha leírod.

Válaszokat már előre is köszönöm szépen.



2021. máj. 5. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Én régebben szarvason szoktam a haltáp kft-nél pisztrángtápot venni, de most csak harcsa nevelő van. Ezenkívül: [link]

Néha feldarabolt pangasiust kaptak. A "csalihal" fogalmát nem vagyok hajlandó elismerni.

2021. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, de sajnos a link nem működik
2021. máj. 8. 12:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt most elküldtem magamnak emailben és működik: [link]
2021. máj. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, most nekem is működött, csak annyi a probléma, hogy én nem haltápot, hanem élő kishalat keresek.
2021. máj. 8. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!