Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Harcsát hogyan etessem?

Harcsát hogyan etessem?

Figyelt kérdés

Üdvözlök minden kedves olvasót!

Van egy harcsás tavam, amibe van afrikai harcsa, nem nagy tó. 15m x 15m. Mivel tudnám etetni a benne lévő harcsákat? Semmi más hal nincs benne, csak Afrikai harcsa. Télen behozzuk őket mindig kádakba, nyáron mennek vissza. Mivel tudnám etetni őket a tóba? Meg télen mivel tudnám etetni őket a kádakba? Eddig hal tápot kaptak télen, ami sajnos nem olcsó. Etethetem őket mindig hússal? A tóban is és télen a kádakban is? Pl veszek csirke szivet, meg ilyeneket?

Válaszotokat előre köszi.



2021. júl. 9. 13:21
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Én vagyok, aki a kérdést feltette. Annyit szeretnék még hozzáfűzni, hogy már nem tudok hozzájutni sem a haltáphoz, mivel nem is árusítanak erre ahol élek. Mikor volt is, mint mondtam, nagyon drága volt.
2021. júl. 9. 13:22
 2/15 anonim ***** válasza:
Csirkebelsoseg, pellet. Amelyik az olcsobb.
2021. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kedves 2, kerdezo. Es a csirke belsosegektol fog fejlodni novesben?
2021. júl. 9. 14:29
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Miert ne fejlodne. Amugy meg kimesznl egy tora, fogsz csalihaloval 200 küszt, öklét, teleszorod vele a tavat, es ugy elszaporodnak mint a nyu. Akkor nem lesz gondod az etetesre.
2021. júl. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kedves 4 válaszoló!

Ha lefagyasztok pár kiló ilyen kissebb halat, télen, mikor kádakban tartom a harcsákat, akkor adhatok nekik olyan halat amit lefagyasztottam? (Nyilván miután szobahőmérsékletű)

2021. júl. 9. 17:51
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
adhatsz. Minden szart megeszik.
2021. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%
Persze h adhatsz. Minden ragadozo megeszik mindenfele xart 😊
2021. júl. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Adhatsz mindenféle zsíros szart, meg fogják enni. Csak ép a vízigényed fog brutálisan megugrani. Amit spórolsz a haltápon kifizeted a vízszámlán. Pisztrángoknak a haltápra rásegítettem inkubátorban tenyésztett afrikai tücskökkel, pangasius-al, így még tisztítható volt a rendszer. Harcsát nem tartottam, tény hogy sokkal többet kibírnak de a homályos, büdös víz szerintem állatkínzás.
2021. júl. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
afrikainál pont a trutyivíz a lényeg, ott spórolnak a legtöbbet. leszarják azt, hogy állatkínzás.
2021. júl. 10. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tiszta vízbe tartanám, vennék víztisztitót, elég olcsó berendezések. De ha jól tudom még van is itthol.
2021. júl. 10. 08:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!