Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Eddig csak szárított vörös...

Eddig csak szárított vörös szúnyoglárvát adtam a halaknak, viszont az egyoldalú táplálkozás káros hatással járhat. Mit ajánlotok még?

Figyelt kérdés
Tubifexet nem szívesen adnék nekik. Lemezes táp + szúnyoglárva megfelelő keverék?
2010. aug. 27. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
én szoktam élő tubit, élő szunyogot, fagyasztott szunyogot, lemezes halkaját, a rákoknak vettem shrimps natural rákkaját de a halak azt is megeszik, vagy régebben vettem egyszer ilyen szemcsés diszkosz hal tápot, azt is ették a halak, mindegyik. Algaevők részére lehet kapni algakaját, azt is eszi a többi hal is :)
2010. aug. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

vagy vehetsz bettának való szárazkaját,

azt is adtam már a haliknak, mindegyik megette :)

2010. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2010. aug. 27. 14:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Én jó minőségű sera lemezest ajánlok mellé, sok hasznos tápanyagból, ásványi anyagból és vitaminból állítják elő. Persze, drágább mint a többi, de nagyon jó és sokáig elég.
2010. aug. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Beatrix17 ***** válasza:
Mi lemezest és fagyasztott szunyoglárvát+pulykaszivet adunk nekik!A lemezesbe van keverve diszkoszoknak való kaja is!Nem csak diszkoszaink vannak,de mindenki eszik mindenből!
2010. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A változatos táplálás nem a 2féle táp. annyi lehetőség van és nem kerül többe hiszen tovább elég ha több féle tápod van, vegyél fagyasztott szunyoglárvát, tubifexwet száritva is vehetsz,nem kell élőt mindenképp, vizibolha,különböző tabletták vannak granulátumok, több féle lemezes táp gyógytáp stb

én a hét minden napján mást adok,nem hogy 2 félét, a 2 féle még mindig egyoldalu.

2010. aug. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!