Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szeretnék elkezdeni pergetni...

Szeretnék elkezdeni pergetni fenekezés mellett, viszont nem értek hozzá. Egy alap pergető felszerelést összeállítana valaki, vagy az alapokat elmondaná?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy harcsázni szeretnék, de igazából nem tudom, hogy mi változik akkor, ha másik félét szeretnék. Olyan 20-30 ezer forintot szánnék rá, értelemszerűen nem profi felszerelést szeretnék, hanem "kezdő barát"-ot.


(Illetve megéri Decathlonos bot + orsót venni?)


Előre is köszönöm az időtöket!


2021. júl. 13. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Pont pergetve harcsázni? Oda kell a legbikább bot és annak a legeslegalacsonyabb a kapáslehetősége. Mintha rögtön az F1-ben próbálnád ki az autóversenyzést :D


Arra, hogy csak kipróbáld megéri a decatlonos bot, de 20-as orsót és max 25 grammos light botot nézz. Egy marék gumihal, 0,18-as fonott zsinór, acél előke. Én amúgy használtan vennék valamit a netről.

2021. júl. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és természetesen ne harcsára menj, hanem csukára napfelkelte és lementekor. Akkor lesz egy kis sikerélményed.
2021. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát csak nap közben tudnék. Pont olyan időkben nem.
2021. júl. 13. 22:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor felejtős, nappal nem aktívak a ragadozók.
2021. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Előbb fogjál snecit, ha az megy, feltűzheted csalihalnak. Azzal foghatsz balint, süllőt, csukát, harcsát is.


Lidliben vegyél orsót, nem tudom lehet-e még kapni, de az a legjobb neked.

2021. júl. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!