Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hova tűnnek el a halaim az...

Hova tűnnek el a halaim az akváriumból?

Figyelt kérdés
Fél éves akvárium, nyom nélkül eltűnt 3 neonhal, 3 páncélos harcsa, 2 királylazac(nem egyszerre, hanem apránként...). Néztem az akvárium környékét, hátha kiugrottak, de nem találtam tetemet. Van teteje is, pár centi szellőzőnyílással(barkácsolt), amit leveszek, ha nagyon meleg van.

2021. aug. 7. 14:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Elpusztultak és a többi hal megette őket
2021. aug. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak-e az eltűnt halaidon kívűl más halak is az akváriumodban? Mert ha igen, akkor elképzelhető az a sajnálatos helyzet, hogy valamelyik halad megette az "eltűnteket".
2021. aug. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ezeken a fajokon kívül 1db anci meg néhány garnéla van benne(bezzeg azok nem fogynak, inkább szaporodnak)

Összesen van még: 6 neon 4 páncélos, 4 királylazac

2021. aug. 7. 14:38
 4/16 anonim válasza:
100%
Szerintem a lazacok voltak a tettesek.
2021. aug. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Elpusztulnak, lebomlanak/megeszik őket a többiek. Ez normális, időnként venni kell utánpótlást.
2021. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Porból lettek, porrá lesznek.
2021. aug. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kis vizicsigák? Azok kb egy óra alatt nyom nélkül bezabálják a tetemeket. Nekem 15 centis Pleco harcsámat ették meg csontig lerágva halála után.
2021. aug. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
A nagyhal megeszi a kishalat...
2021. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%
Tiszta horror😨
2021. aug. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Tevenyereggyarto ***** válasza:
81%

Gondolom az anci és a garnélák befalták a tetemek nagyját, a többiek legfeljebb bele-bele csíptek.

Amúgy jó lenne ha írnál az akváriumról még infókat mert nem normális ,hogy fél év alatt ennyi hal elhullott (kivéve ha mind nagyon öreg volt, de ezt kétlem). Mindent írj le amit lehet, pl: az akvárium mérete; szűrés; halak száma fajonként; vízcserék mikor mennyi; növényzet milyen s fejlődik-e rendesen; mivel etetsz s mennyit stb-stb.


Továbbá ezek még jól jöhetnek:

[link] , [link] , [link] , [link]

2021. aug. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!