Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi baja lehet a betta halamnak...

Mi baja lehet a betta halamnak foltos?

Figyelt kérdés
1 éve vásároltam. Nagyon egészséges aktív hal volt mindeddig. 10l akváriumban él. Kb 2 hete fokozatosan leépült. Jelenleg már meg se mozdúl az akvárium alján fekszik nagyon ritkán megy arrébb. Fején halvágy de jelentős méretű szürkés-fehér foltok vannak. 3 napig volt Neptun fertőtlenítős vízben, de semmi javulás nem történt, utána az egész akváriumot kitakarítottam és újra csináltam,de semmi. Hogyan tudnám megmenteni?? Nagyon nagyon sajnálnám, ha meghalna már hozzám nőtt. :c

2021. aug. 25. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

30 literes akvárium amiben tartható, ez szerepel az állatvédelmi törvényben is.

Halpenész valószínűleg.

A következő hal megvásárlása előtt olvass szakirodalmat kérlek. Ez egy nagyon szép hobbi, de sok mindenre kell figyelni.

2021. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

10 literesben az uborkát tartjuk, nem halat.

Oda is van írva: gerinctelen élőlényeknek!

Hagyjuk. Minden napra jut egy ilyen.

2021. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

Hosszas lenne mindenre is kitérni, ezért:

[link] , [link] , [link] , [link]


A jelenlegi halon az eutanázia tud segíteni, ilyen állapotban más már nem igazán jöhet szóba.

Egy ideig ne tarts állatot amíg legalább az alapok nincsenek meg.

2021. aug. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!