Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha beledobnék 1-2 kis törpehar...

Ha beledobnék 1-2 kis törpeharcsát az itthoni kútba elpusztulnának?

Figyelt kérdés

Etetném őket természetesen! Túlélnék? Megszeretném majd enni őket! Ha majd megnőnek és lerakják az ikráikat!

Válaszokat előre is köszönöm!



2021. aug. 25. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Szóval szándékosan szennyeznéd a kutat, ami gondolom használatban van, tehát iszol is abból a vízből?! 🤔
2021. aug. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Próbáld ki, milyen az, mikor mindössze 1,5 méteres területen tudsz csak úszkálni. Nekik igencsak szenvedés lenne.
2021. aug. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem iszunk abból a vízből! Nincs használatban sem!

A törpeharcsa igencsak egy szívós hal.. Mindössze csak érdekelne hogy mi történne velük ott lent..

2021. aug. 26. 01:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez függ a kút vizének minőségétől. Nekem csak egy 4 m mély kutam van, de abban évekig elvoltak. Nőni nem sokat nőttek, de nem is etettem őket. Elvoltak a belepotyogott rovarokon, csigákon.
2021. aug. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ki nem szeded onnan az tuti.


Inkább áss egy 1 méter mély 5 mégyzetméteres gödröt, és abba dobáld bele. El fog szaporodni, de mindenképpen etetni kell és sok kajával.

2021. aug. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%
NE. Baromira invazív így is. Menj el horgászni, 1 ponty mellé jut vagy 30 törpe.
2021. szept. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!