Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mért pusztulnak el a halaim?

Mért pusztulnak el a halaim?

Figyelt kérdés

54literes az akváriumom kb15-20 hal van benne 1 centi kavics

(növény egyenlőre nincs ) 2 db dísz Hailea bt 400-as szűrő 380liter/órás teljesítménnyel (fötőm még nincs ) a halak kicsit vannak gupik mollik dánió üveglazac és neonhal mi lehet a baj ??? és nap mint nap pusztulnak el De nem algásodik a víz az baj :S?


2010. aug. 31. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
megfagytak.
2010. aug. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
halat csak akkor szabad a vízbe tenni, ha a hőmérséklet mar megfelelő
2010. aug. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem is sok elpusztult.Szerintem ennek több oka is lehet.
2010. aug. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A molliknak kb. 28 fokos víz kell, a neonhalnak lágy víz, de ha a guppik meg a dániók sincsenek a hidegebb vízhez hozzászokva, akkor azok is megfázhattak. Mikor rendezted be? 2 héttel a halak vásárlása előtt be kell üzemelni, növény is kell bele, és mikor beállt a víz minden értéke normálisra, csak akkor szabad halat tenni bele. Utánaolvashattál volna, mielőtt nekiálltál. -.-"
2010. aug. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

de egyesével halnak meg nemhiszem h a hőmérséklet miatt

ma halt meg az egyik naon és Vörös neon halk és az alján ugye vörös de vannnak kis fehér pontok de sok és elöte mielöt meghalt még vitte a viz sodrása kivetem egy külön üvegbe uszott egyet ketöt és aztán feljött a viz tetejére halottan :S (a szüröböl multkr kivettem az aktivszenet most viszarakjam :S???)

2010. aug. 31. 10:44
 6/8 anonim ***** válasza:
A kis fehér pöttyök a darakór jelei. Ha már előrehaladott keveset tudsz tenni, ezért minnél hamarabb kezzd meg a kezelést sera costapurral a használati utasítás szerint.
2010. aug. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja ja igaza van az utolsónak az a darakor. De ezt tudod kezelni...kérjél a boltba darakor elleni gyógyszert is megfognak gyógyulni. :) Nekem is volt már ilyen baja a halaimnak csak nekem nem pusztultak el tőle mert hamar észre vettem:)
2010. aug. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt mar ilyen gyogyszert kell venni es hamar meggyogyulnak 3-4 nap nekem enyi volt
2010. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!