Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol ajánljátok h növényt...

Hol ajánljátok h növényt vegyek aksiba?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Minek növény az akkumulátorba? És hogy jön ez ide?
2010. szept. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Xd aksi=akvárium
2010. szept. 1. 18:34
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Ha magyarul írnád ki a kérdést,akkor talán kapnál is rá választ! Épeszű ember akkumulátorban nem tesz semmilyen növényt.
2010. szept. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Épeszű ember tudja hogy a Halak, akvarisztika részben az aksi az nem akkumulátorra hanem akváriumra vonatkozik. Kötekedsz mintha olyan okos lennél, pedig nem vagy az. Vagy azért nem mert egy kötegenős b.n.ó vagy , vagy azért mert enm tudod a halas részben mi az az aksi.

Kérdezőnek: Oké, hogy ajánljunk boltot, de hol? Hol laksz? Pl egy jó kis akvarisztikai boltot láttam tunéziába, csak vigyázz,mert forintot nem fogadnak el, csak dínárt és milimet.

2010. szept. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pest megyében dányban lakok (ha nem tudod mert nem sok ember tudja akkor nézz utánna :D)
2010. szept. 2. 14:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Én Pösti paraszt vagyok, ugyhogy csak ittenit tudok ajánlani. ahol olcsó sok és szép növény van az a Pólus Center Hall streeti halasa(Nem amelyik ott a nagyobb térnél van) mellette van rögtön egy wc meg egy fayizó és régen posta is ott volt/vagy van még mindig.
2010. szept. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem itt "Pöstön:)" a két legjobb bolt a Nyugati térnél a Podmaniczky utcában /Vadon díszállat ker./ és a Kolosy téren van! /kutsera díszállat/ -én mindig itt vásárolok, de máshol is körül szoktam nézni..

Itt sosem láttam beteg halat, rothadó növényt (mint pl a westendben a mozgólépcsőnél lévő üzletben, vagy a mammutban, stb...)


Jó halazást!:)


/az "aksi" egy elterjedt és közismert kifejezés akvarisztikai berkekben ;) :) /

2010. szept. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tényleg jó növények vannak a podmaniczky és a krt sarkán, de drágán. Azért szépek a növényeik, mert el van dugva a sarokban egy CO2 tartály, amiből egyenletesen adagolják a vízbe a CO2-t. Felül meg dupla "növényes" fénycső van, és aránylag alacsony az akvárium, tehát sok fény jut a növényeknek. Azon kívül hetente fél vízcsere, és tápokat is nyomnak a vízbe. Ezek a növények ott szépek, de ha hazaviszed 2 hónap alatt felélik saját készleteiket, aztán jól elrothadnak. Te meg kidobod és mehetsz venni újat :)


Persze van pár növény, aminek nem kell CO2, ilyen pl az Anubias, ez egy igénytelen növény, ennek táp se nagyon kell. Ilyet érdemes venni akárhol is. Az Anubias átlagban 1600Ft szokott lenni egy tő, és szinte bármelyik akvarisztikában hasonló áron láttam.


Én azt javaslom, hogy hirdetéseket érdemes még nézni, mert ha nem ismered a növényeket, de látod, hogy másoknál elszaporodott, az valószínűleg nálad is tartós lesz.


Kisebb boltokban is érdemes körülnézni, mert a plázákban magas a béreti díj, ezért ott drágábban adják a növényt :)


Konkrét boltot nem tudok ahol igazán olcsó lenne a növény, de láttam olcsó vizinövény kertészetet székesfehérváron... viszont az kicsit messze van :)

2010. szept. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!