Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tudnátok írni a macskacápákról?

Tudnátok írni a macskacápákról?

Figyelt kérdés
Komplex természet tudomány órára kell csinálni egy ppt-t vagy egy tengeri, vagy egy őserdei állatról, és mivel imádom a macskákat, a macska meg szárazföldi, gondoltam vegyítem a kettőt, és a macskacápákról írok. Wikipédián viszont olyan kevés információt találtam, hogy abból két dia jött össze. Emellett találtam még pár oldalt, de azok ilyen google fordítósan vannak fent magyarul, és nem tudom mennyire lehet megbízni bennük (itt a link az egyikhez: [link] ). Tényleg létezik olyan, hogy perzsa macskacápa? Esetleg tudnátok olyan internetes oldalt ajánlani, ahol sok, hiteles információ van fent a macskacápákról, vagy tudnátok ti írni róluk?

2021. okt. 9. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Google
2021. okt. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocs, de nem bírom kihagyni:


[link]

2021. okt. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha cicccegsz neki odajön hozzád
2021. okt. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1 szerinted az Ikeában kérdezősködtem, vagy mi, de most úgy őszintén?

#2 Már letöltöttem a kérdés kiírása előtt, tervezem belerakni, de köszi XD

#3 lol

2021. okt. 10. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!