Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvárium fűtő - nevelő akva?

Akvárium fűtő - nevelő akva?

Figyelt kérdés

Sok kis algaevőm lett, akik külön akváriumban vannak a nagy halaktól. Reggelre eléggé lehült a vizük így tettem be egy fűtőt. Még nem kapcsoltam be, de már rengetegen rajta vannak. Nem lesz bajuk ha bekapcsolom?


100w-os,ilyenem volt csak itthon (kisebbet a közeli boltokban se találtam, körbetelefonáltam).


2021. okt. 17. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát hessegesd le őket róla. Csak van annyi eszük, hogy nem mennek rá vissza, ha forró. Valami szűrőféle gondolom van nekik. Oda tedd a fűtőt, hogy az áramlásba legyen. Amúgy nem szokott ezzel baj lenni.
2021. okt. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem egy 100 fokos merülőforraló-halsütő:-)

Nyugodtan maradhatnak rajta, lassan melegszik, ha már nem jó nekik úgyis lejönnek róla.

2021. okt. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én vennék fűtővédőt. Felnőtt ancikon-plekókon is lehet látni néha fűtő által okozott égési sérülést.
2021. okt. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Salx Narval ***** válasza:
A fűtővédő rácsain sajnos a kishal átférnek és semmigarancia nincs arra, hogy ne égjenek meg. Én azt tanácsolnám, hogy készíts magad egy fűtésvédőt. PL tedd a fűtést egy elvágott kisebb pet palackba, v műanyag flakonba és töltsd fel apró kaviccsal, a palackot több helyen lyukaszd ki, hogy jobban leadhassa a hőt. Ha van légpumpád porlaszthatsz is az egyenletesebb elkeveredés érdekében. Csináltam már ilyent az asszony hajsütővasával is kényszerből csak ott nem perforáltam a flakont, ne tudd meg mit kaptam.:D
2021. okt. 18. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Bocs az elírásokért nem találom a szemüvegemet, mondhatni vakon írok.:D
2021. okt. 18. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!