Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik a kedvenc díszhalatok?

Melyik a kedvenc díszhalatok?

Figyelt kérdés

2021. okt. 17. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a neonhal.
2021. okt. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
A kicsi halakat szeretem, főleg a pontylazacokat: most királylazacaim és rézlazacaim vannak, de a galaxy razbórát és a törpe páncélosharcsát is nagyon szeretem. Régen sokáig szivárványos guppiztam, egy időben mollyjaim is voltak, pár koronás bettám is volt.
2021. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Neonokat szeretnék én is.


A razbórákkal vígasztalódom (ékfarkú, kubotsi).


Meg a csíkok. Kuli kuli.

2021. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%
Nem tudnék egy kedvencet kiemelni, de talán összefoglalni sem tudnám. Rengeteg hal elnyeri a tetszésem, olykor más-más okokból. Tetszenek a kisebb rajhalak ahogy együtt úsznak, de a nagy monumentális jószágok előtt is csillog a szemem. Nekem még egy sima barna anci is szép, dekoratív tud lenni. Viszont azt megfigyeltem magamon ,hogy jobban felfigyelek a vörös-narancs (és még esetleg sárga) színeket/ színárnyalatokat viselő halakat. Rajtuk valahogy önkénytelenül is megakad a szemem.
2021. okt. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
neonhal, zebrahal a legszebb
2021. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A szivárványos cselle. Hidegvízi növényes akvárium színes, kisméretű rajhala.
2021. okt. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kifejezett kedvenc. Szeretem a labirint kopoltyúsokat. Ha ajánlani kell fajt, akkor a mézgurámikat (picik, relatíve békések, társas akváriumokba nagyon jól beilleszthetők), de nagyon szeretem a paradicsom halakat is (ők NEM cukik).


Imádom a díszmárnáimat (vörös karcsúk és ötsávosak), de a nano halakat is. Ha ki kellene emelnem fajt, akkor a verébrazbórákat és a gyöngy dániókat mondanám.


Ha vágyálmot akarsz hallani, most épp a gyöngy dánió biotóp esetleg valami vad betta...

2021. okt. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én is nagyon sok halat kedvelek, nem tudnék kiemelni közülük egyet de kedvenc halaim mindig voltak függetlenül a fajtájától. Ha erre irányulna a kérdés akkor a nagy kedvenceim közé tartozott egy márványsügér ( Ottó), egy torokátum (Toro) , egy félszemű aranyhal ( Nelson), egy aranykárász ( Hömömce), a jelenlegi akváriumomban egy nálam kelt vadas színváltozatú ( Kék ) aranysügér és egy öreg anci( Főnök).
2021. okt. 18. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Salx Narval ***** válasza:
100%
Volt még egy nagy kedvencem, igaz nem hal de nem hagyhatom ki a felsorolásból a törpe karmosbékámat Bohócot.:D
2021. okt. 18. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kék gurámi
2021. okt. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!