Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Keréknyom angolna - kuli kuli?

Keréknyom angolna - kuli kuli?

Figyelt kérdés

A keréknyom angolna megenné a kuli-kulit?

Kb 8-10 centis az angolna.

A kereskedésben tűalgázókkal, kb 1,5 centi méretű pink, lila tetrákkal van együtt.


2021. dec. 10. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Az angolna 70 centisre nő és ragadozó. Szerinted?
2021. dec. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A kereskedésben azt mondták 20 centire nő és ott is elvan a kisebb halakkal.

Szerinted?

2021. dec. 10. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Ne a kereskedésben tájékozódj, mert a végén még a vörösfarkú harcsát is eladják neked 50 literbe. A pávaszemes angolna is 30-35 centisre nő, pedig az az egyik legkisebb tüskésangolna faj. Az meg nem jelent semmit, hogy most nem eszi meg őket, egy 8-10 centis fiatal hal meg kifejlett egyed viselkedését ne hasonlítsuk már össze.
2021. dec. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Eddig nem volt gondom ezzel a kereskedéssel, elhittem. Nagyon megtetszett 😕 Azt mondták a fejformája miatt se tudja úgy bekapkodni a kishalakat, mert olyan hosszúkás/hegyes elöl.

Hazafelé úton nézegettem díszhal oldalakon a leírásokat, és láttam az ellentmondásokat azért is írtam ki a kérdést.

Keresek majd neki egy másik gazdit, addig is valószínű külön akvába teszem. Vannak palacsinta algázóim is, nem akarom hogy kaják legyenek.

2021. dec. 10. 17:45
 5/5 Marci71 ***** válasza:
100%
Azt hozzátenném hogy itt nálunk többször láttam Macrognathus circumcinctust - gyűrűs tüskésangolnát keréknyom angolna néven a kereskedésekben. Az tényleg 20 cm-re nő. Nekem volt szifókkal együtt, egy biztos hihetetlen hatékonysággal fogta össze a kis szifókat. soha egy se maradt meg mellette.
2021. dec. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!