Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az akvariumban ma vettuk...

Az akvariumban ma vettuk eszre,hogy az akvarium uvegen hatul vannak ilyen cernavekony feher valamik amik mozognak. Fereg lenne?

Figyelt kérdés

Csinaltam kepet is de nem tudom hogy kell idecsatolni.

Mik ezek? Artalmasak?

Hogy lehet oket kiirtani? Eleg sok van beloluk.



2021. dec. 12. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Képfeltöltés, vagy képküldés funkciókra keress rá, ott feltöltöd, az ad linket, és a linket tudod ide másolni.


Amúgy meg:

[link]

2021. dec. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Feltehetően örvényférgek. Ki kell irtani őket.
2021. dec. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
Ki kell irtani.Teljes vízcsere.
2021. dec. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ballaervin ***** válasza:

Én azt javaslom a halakat ted átt valamibe utána az egész vizet ötsd el a köveket,diszeket és a talajt fözd ki utána a növényeket mosd meg jól.Majd ragd ösze újra az akváriumot.

Persze mindent bele teszel és hagyd hogy a szűrö,melegitö és a levegőpumpa menjen kb 3-4 hétig és ha nem jelenik meg rakd bele akkor a halakat én ezt tetem és megszabadultam tőlük.Hid el nagyon sok mindent probáltam de csak ez vált be.

Remélem tudtam segiteni:)

2021. dec. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!