Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Üdv mindenkinek! Kérdésem;...

Üdv mindenkinek! Kérdésem; Budapesten vagy a környékén (Törökbálint. Egyéb outlet és más bevásárló kp. -k) hol és melyik a legjobb akvarisztikai bolt? Mindent vennem kéne, akvárium, tartozékok, bútor, halak.

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolónak is írtam, a Nyugati környékén van 3 akvarisztika, egyik a Podmaniczky utcában, a Vadon, A West End-ben is van egy bolt, valamint a Rája díszállat. A vadon a legjobban felszerelt, mind kellékekben, mind élővilágban. A Rája viszont a legolcsóbb és ott is sokminden van. Na most hogy bútort tudsz-e ott venni, azt nem tudom, mert nem sok helyen fér el összeállítva. Egyedül az Aréna plázában emlékszem, hogy vannak komplett akváriumok bútorral, ott is megnézheted, az is nagy bolt. Vannak biztosan akvarisztikai nagykerek is, ha találsz egyet, az éri meg a legjobban.
2010. szept. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha mindent most akarsz megvenni, ár/minőség szerint aquadepo. a westendes drága, dunaplázában nem kapsz olyan szakértelmet,mindent egybevéve aquadepo,de a pólusban a hall streeten is nagyon jó az Anim-all, ott inkább az apőróbb cuccokat,élőlényeket növényeket talajrt vegyél.
2010. szept. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a bevásárló kp-ok környékén keress, főleg ha halat is akarsz venni.
2010. szept. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
OK! Köszönöm az eddigi válaszokat. Halakat tuti nem ott veszem, mert szolnoki vagyok és nem akarom pestről utaztatni őket...azokon kívül minden mást 1szerre szeretnék megvenni.
2010. szept. 7. 23:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Aquadepo
2010. szept. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!