Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan jöttek rá (amerikai. )...

Hogyan jöttek rá (amerikai. ) tudósok, hogy a halaknak 3 mp-ig tart az emlékezetük?

Figyelt kérdés
....miért volt fontos egyáltalán ezt megtudni?
2010. szept. 7. 15:54
 1/6 A kérdező kommentje:

Én kérek elnézést.... Nem 3 mp, hanem 5 hónap...

[link]

2010. szept. 7. 15:58
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom kísérleteztek velük, de nem voltak valami sikeresek, mert ez a 3 másodperces szabály hülyeség, hónapokig is emlékeznek egy-egy dologra. Itt van egy cikk, amiben azt is leírják, mire használható ez a tudás:

[link]

(azért leírom: A halak idomíthatósága azzal a forradalmi újítással kecsegtet, hogy nem szükséges hatalmas tartályokban nevelni őket, el lehet őket engedni a tengerben, aztán a betanított hang megszólaltatásakor szépen visszajönnek a tenyésztő telepre.)

2010. szept. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csodálatos... :)

köszi!

2010. szept. 7. 16:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet ugyan olyan kacsa mint ami régebben terjedt el, hogy 3mp-es a memóriájuk.Most meg ez...
2010. szept. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 5msp-ről tudtam. :D

Azt mondták, hogy mire kifogod és kiveszed a horgot a szájából már nem fog arra emlékezni, hogy miért fáj a szája.

2010. szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

'ma 13:39' -

Addigra mar ugyis mindegy neki... :-D

2010. szept. 8. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!