Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen ágat tehetek az akváriu...

Milyen ágat tehetek az akváriumba ?

Figyelt kérdés

Milyen ágakat tehetek az akváriumba ? Úgy szeretném berendezni hogy ilyen vékony fa ágat álljanak össze vissza

Milyen fajta fát válasszak aminek letöröm az ágát és nem lesz mérgező ?

És azt hogyan tisztítsam mivel felforralni nem tudom edényben mert olyan nagy hosszú fa ágra gondoltam ami szerintem nem fér be egyben mielőtt beteszem az akváriumba a kérgét leszedjem ? Esetleg be áztassam pár napra ?


2022. jan. 4. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag bármi jó, de ne ágakat,hanem gyökereket használj.Kifőzés után, legalább egy havi áztatás és hetente egy vízcsere.Tegyél rá köveket, hogy teljesen víz alatt legyen.Még ez után is előfordul, hogy kicsapódnak belőle cseranyagok, de ezek már nem veszélyesek.A nyálkás csapadékszerű bevonatot a halak, le is takarítják és egy idő elteltével megszűnik.Új gyökereknél, érdemes egy ideig gyakoribb vízcserét csinálni.SN.
2022. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szőlő , gyümölcsfák , keményfák.A kérgétőlalaposan megtisztítod.Nem kell kífőzni mert roncsolódok a fa szerkezete elég áztatni lesúlyozva.Ha súly nélkül is lent marad akkor kész.Hetente cseréld a vizet rajta.
2022. jan. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!