Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 112 literes akvariumhoz...

Egy 112 literes akvariumhoz eleg Aquael Fan Plus 3 belso szuro?

Figyelt kérdés

Meg ures az akvarium, jelenleg tervezem hogy legyen. Az tuti hogy ezek a halak lesznek benne:

8 db feher tetra

4 db danio

6 db neon tetra

5 db pandaharcsa

4 db torpe szivoharcsa

Feltetlen fog kelleni kulso szuro is? Ha igen akkor ajanlanatok egy viszonylag olcso, de hatekony szurot?


2022. jan. 4. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
A szürű ha megfelel a szűrőkapacitasnak eleg , pld hany literhez van. De kucseraba,barhol adnak infót.
2022. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ballaervin ***** válasza:

Szia.Saját véleményem nem vagyok szakértő.

De én szerintem sok a hal egy ilyen szürö 112L vizet megszür kevés halal és növényel.Szerintem jobb lenne egy külsö szűrö ha már szerintem akkor jot vegyél ne legyen bajod vele nekem jelenleg otthon 6 akváriumom van és a legjobban az OASE márkával vagyok meg elégedve neked tökéletesen lenne egy Oase FiltroSmart 200(31.508,06 forint).De viszont vannak jó teljesitményü olcsob szürök is mint például: Tetra EX 600 Plus (28.766,28 forint) vagy Aquanova NCF 800 (24.793,57 forint).

Én nekem ezek mind vannak otthon de viszont az Oase az a legeröseb és legcsendeseb.

Remélem tudtam segiteni. :)

2022. jan. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ballaervin ***** válasza:
ha már veszel szerintem*
2022. jan. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem elég az a belső szűrő amit te írtál. Ekkora mérethez egy külső szűrő jól jönne. Mondjuk amit a 2es írt azok közül. Vagy nézz szét használtan, ott jóval olcsóbbak az nagyobb szűrők is. Viszont ott figyelj arra, hogy kitől veszed.


Amúgy meg a dánió csapathal, szóval 4 helyett vagy 10-12 kellene. A színes tetrahalak pedig génmódosítottak, amit törvény tilt, mégis vannak halas boltok ahol árulnak. Visszataszító és erkölcstelen részemről olyat tartani és támogatni ezt az irányt

2022. jan. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ballaervin ***** válasza:

Nem tudta szerintem mivel minden kibeba... állatkereskedés árulja kb.Mivel nagyon szépen viritanak és tetszik az embereknek.

Használt kűlsö szürövel az a baj hogy nagyon megbizhato helyröl kellene venned másképp lehetséges hogy ereszt és akkor alkatrész stb stb és ugyan ott vagy mint egy újal..

2022. jan. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt ahol én lakom van egy csávó aki ezzel foglalkozik. Rengeteg külső szűrője van és csak jó márkák pl eheim. Töltetekkel, meg minden alkatrésszel. Csak azért mondtam a használtat, mert felénk lehet megbízhatóan vásárolni ilyet. (nyilván rizikós is lehet)
2022. jan. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg ha a lámpa megoldhatóvá teszi és nincs az akva zárva akkor akasztós: EHEIM 2042 LIBERTY 200. Árban nagyon jó és remek.
2022. jan. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!