Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ilyen akváriumnál a külső...

Ilyen akváriumnál a külső szűrőt hogy lehet üzemeltetni?

Figyelt kérdés
[link]
2022. jan. 6. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A jobbféle tetőknek vannak hátul ilyen kivezető nyílásaik. Hát, ha meg nincs, akkor csináld magad. Mondjuk azt nem tudom, hogy ezt a kemény műanyagot hogy lehet szépen vágni... Vagyis én megoldanám, mert kiolvasztanám a p-csába...

De elvileg amúgy a legtöbb tetőn ez gyárilag megoldott.

2022. jan. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen tetőm. Nem annyira kemény mint gondolod, elég vékony anyag. Gyakorlatilag az akvárium miatt tartja meg ezt az alakot, ha leveszed nyeklik-nyaklik minden irányba :D Én egy nagyobb ollóval vágtam rá helyet a csöveknek. De egy normálisabb snicerrel is ki lehet vágni. Ha vastagabb akkor meg vasfűrész lappal el lehet vágni hamar.

Úgy vágd ki hogy teljesen átvágod a szélét, ne lyukat vágj rá, mert így le tudod venni a tetőt úgy, hogy a csövek ott maradnak. Ha csak lyukat vágsz és átvezeted a csöveket akkor szét kell szedni a csövek csatlakozásait és szétfűzni... sziszifuszi meló.

2022. jan. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A normálisabb tetőknél van hely a csöveknek, ki tudod hátul hozni, Nézd meg ezen a képen, ahol a hátsó részen az a 2 kis "kitüremkedés" van, ott tudod kihozni:

[link]

Nekem Diversa tetőm volt, azon ki lehetett a külső szűrő csöveit hozni, mindkettő kifért az egyik résen. A másikon hoztam ki a belső szűrő és a fűtőtest kábeleit.

2022. jan. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!