Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Garnéla meg hal lehetséges?...

Garnéla meg hal lehetséges? Milyen hallal?

Figyelt kérdés

2022. márc. 3. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Milyen garnéla?
2022. márc. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam hogy garnéla+hal xd
2022. márc. 3. 17:31
 3/6 Tevenyereggyarto ***** válasza:

A garnéláknak (gondolom most ilyen kisebb, red cherry kaliberűekről beszélünk) sűrű növényzet kell, főleg mohafélékből. Halakból csak apróságok jöhetnek szóba amit kifejletten sem nagyobbak kb 2-3 centinél, pl: parázslazac, gyöngy dánió/ galaxy razbóra, ilyesmik.

Ami kb 5 cm körül van az minden bizonnyal megenné a kicsi garnélákat, de az annál nagyobbak akár a felnőtteket is.


Ajánlom ezeket:

[link] , [link] , [link] , [link]


Meg a többi kérdést is, sok garnéla+hal társítással kapcsolatos kérdés van.

2022. márc. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy hogy gondoltad (1,4 vagyok) de garnélából sokféle van, méretben is eltérnek, ezért nem mindegy, milyet tervezel, mert törpegarnélákhoz inkább csak nanohalak jöhetnek szóba, nagyobb garnikhoz meg lehet próbálni kicsit nagyobb halakat.
2022. márc. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sakura garnélat szeretnék és nem neked mondtam hogy garni+hal hanem másnak csak az törölte a válaszát:)
2022. márc. 3. 18:24
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az törpegarnéla, gyakorlatilag RC, leginkább csak nanohalak mellett nem stresszelnek. Ezek közt sok a lágyvizes, ezt figyelembe kell venni!

[link]

És érdemes kb 50 liter környékén társítani őket.

2022. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!