Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A képek alapján tudsz tanácsot...

Louisvuitton kérdése:

A képek alapján tudsz tanácsot adni, milyen elváltozás és mi lenne a helyes kezelés?

Figyelt kérdés

már egy hete sera mycopurral kezelek, de semmi változás, mintha még nagyobb is lenne az elváltozás.



[link]


[link]



2022. ápr. 6. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát gugliba keresgéltem, és szerintem valamilyen gombás fertőződés, ami lehet másodlagos is, és eredetileg bakteriális fertőződése volt.


Ha gyapjú, gyapjúszerű képződmény az a kinövés a hátsóján, akkor az lesz az amit írtam.


Bár nem kerti tó szakmai oldal, ahol olvastam ezt, de képek is vannak, és kezelési módokat is ír, de szerintem nézesd meg egzotikus állatorvossal, és ad rá gyógyszert. De azért linkelem, a bakteriális fertőzést olvasd el és a gomba fertőzésekről Achlya írt részt. Azt hogy mi okozza gomba vagy baktérium, vagy másodlagos gombafertőződés és elsődleges baktérium fertőződés azt mikroszkóppal tudják csak megállapítani, ezért kéne keresned egy egzotikus állatorvost,mert ez a fajt fertőződés mérgezi a hal szervezetét, és az akvárium vízére nézve is necces, pláne, ha vannak több halaid.


[link]

2022. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

* Bár kerti tó szakmai oldal


Bocsánat elírtam, de tavi halak betegségeiről is ír, és vannak termékeik is.


De vidd állatorvoshoz, és kérdezz rá ezekre a termékekre is.

2022. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

* ez a fajta fertőződés


Tényleg ezer bocsánat a tipokért.

2022. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!