Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az akváriumi növényeimet át...

Az akváriumi növényeimet át akarom költöztetni egymásik akváriumba, a kérdés, a régiben lévő táptalajt át tudom e rakni a másikba vagy vegyek újat?

Figyelt kérdés

2022. máj. 11. 08:18
 1/2 anonim ***** válasza:
59%

Milyen idős? Érdemes még átrakni egyáltalán?

Ha igen, akkor át lehet rakni, de keveredni fog az aljzattal valamennyire (gondolom) és az új akváriumban is szokásos módon le kell fedni alaposan aljzattal, de ezt nyilván tudod... Szóval fizikai akadálya nincs, de ha mondjuk régebbi, akkor nem éri meg. Ezt neked kell eldöntened.

Függ attól, milyen táptalaj, és hogy mennyi növény hogy használta ki, tehát mennyi tápanyagot vettek fel belőle.

Ha mindenképpen kéne mondanom egy időtartamot, kb. 1 évet mondanék.

Szóval ha közel 1 éves, vagy bő fél éves, inkább cserélném.

2022. máj. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Január körül indítottam el, pár növény van csak benne, most terveztem fejleszteni, a föld típust nem tudom megmomdani
2022. máj. 11. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!