Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik akvárium növény lehet?

Melyik akvárium növény lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Keresem egy akvárium növény nevét. Sajnos sok mindent nem tudok róla elmondani mert régen volt már és az emlékek fakulnak. Keresgettem kepeket, akvarisztiakai oldalon de nem talaltam. Ezért szerencsét próbálok hátha itt tudja valaki.


Amit eltudok momdani róla:


- A levelei a rotala boshi nanjenshan-hoz hasonlítanak


- Nem kellet elültetni csak bedobtad az akváriumba és növekedet


- Igénytelen, kipusztíthatatlan volt szinte hiszen ha csak egy kis szár 2-3 levellel maradt az akváriumban 1 hónap alatt már dzsungel lett az akvariumban és alig lehetett látni a növénytől mindenféle CO vagy tápanyag nélkül is és marék számra szedegettem kifele mint fűnyíróból a füvet.


Előre is köszönöm ha valaki rájön ennyiből melyik lehetett.



2022. máj. 23. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Tüskéshínár? Elég alap növény, lehet hülyeséget írtam de a leírásod alapján ez jutott először eszembe
2022. máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rákerestem. Vannak róla képek, leírások ami alapján van rá esély hogy ez lehet az.


Megpróbálok szerezni belőle/megnézni élőbe de legalább van kiindulási pontom. Köszönöm.

2022. máj. 23. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!