Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan tudom biztonságosan...

Robetko kérdése:

Hogyan tudom biztonságosan leellenőrizni ezeket az értèkeket? Nitrogén:10-30ppm,foszfor:0,1-1,5ppm,kálium:5-30ppm, magnézium:5-10ppm.

Figyelt kérdés
Ha jól tudom ezek a makro elemek. Ezek a folyékony tápoldatokban mind benne vannak? Mondjuk nekem a nitrogén hiàny van és teszek bele folyékony tápoldatot(Easy Life Profitó,vagy ha esetleg tudtok valami sokkal jobbat azt megköszönöm). Akkor a többi makró elem szintje is emelkedni fog. Ez viszont baj ezt olvastam.

2022. jún. 19. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Milyen növény? Nem mindegyik viseli jól a ritkítást, másokra akár serkentően is hathat. Ha nincs új hajtás, v inda általában nem javasolt a ritkítás, inkább ültess alá árnyéktűrő növényzetet. Ha tőosztással szaporítható akkor mint írták szét is vágható és megfelelő helyre ültethető, pl sarkokba ahol jól jön az árnyék.
2022. jún. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
LC-MS-el meg tudod mérni
2022. jún. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapni gyorsteszteket amivel lehet ezeket mérni. Pl. egy ilyesmi jól jöhet neked: [link] de létezik sok tucat féle, keresgélni kell a neten.
2022. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nitrát-Tesztcsíkok


A nitrátvizsgálati alkalmazások általában műtrágya- és talajelemzésben használatosak, és ezek a regisztrátumok szintén ideálisak folyókban, talajokban stb. lévő szennyvizek környezeti vizsgálatára



Tartomány: 0, 10, 25, 100, 250 és 500 ppm



Szállított tartozékok

2022. jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!