Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az aranyhalnak mik az igényei?

Az aranyhalnak mik az igényei?

Figyelt kérdés

Olvastam h nagyobb akvárium kell neki legalább 100-200 literes, nagyra nőnek, a gömb akváriumot felejtsük el, és ide is kellenek különböző technikai felszereltség. Megfelelő víz stb.. víz melegítő nem kell neki. Meg hogy olcsóbb vizinövényeket vegyünk,

mert előbb utóbb le legeli. És nagyobb szemcséjű kavicsokat rakjunk be. Na meg valami olyasmit írtak hogy időnként a víz egy részét cserélni kell. Én úgy tudtam az aranyhalról hogy kevésbé igényesebb mint más édesvízi halak.


2022. jún. 25. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2022. jún. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

Ezek teljesen átlagos, alap dolgok amiket leírtál. Ajánlom ezeket, mindent részletesen megtalálsz:

[link] , [link] , [link] , [link]


Na meg a többi kérdést is, rengeteg van.

2022. jún. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Víz
2022. jún. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Aranyhal specifikus, ha az angol nem megy, a képek akkor is magukért beszélnek:

[link]


Az [link] a kezdőknek és az akvárium szekció a beugró bármilyen vízi élőlényhez.


Az aranyhalak, megfelelő tartási körülmények mellett hosszú életűek, 12+év, szóval mint egy kutyus. Viszont kb. semmivel nem társíthatóak (túl nagyok, túl hidegvíziek, túl esetlenek). Gondolkozz el, hogy számodra ez így mennyire vállalható. Legtöbben színes, társas (több, gondosan összeválogatott faj, egy helyen) akváriumra vágynak inkább.

2022. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!