Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Bújkálnak vagy aktívak a...

Bújkálnak vagy aktívak a törpe szívóharcsák?

Figyelt kérdés

Nappal, lámpa alatt előjönnek vagy bújkálnak nálatok?


Etetőtálkára való szoktatás tapasztalatok?


2022. júl. 1. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is még csak tevrezgetem az akvám, és nekem is tetszene a faj. Viszont úgy tudom, ezeket vadon foják be, így én letettem róluk (egyébként gyakran el is hullanak amikor akvába kerülnek). Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de érdemes megfontolni ezt is.
2022. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem már vannak négyen és próbálom minél jobban odafigyelni rájuk, nehogy nekem meghaljanak.


Olvasom sok helyen, hogy vannak akik alig látják őket, vagy csak lámpaoltás után, meg nem fogadnak el kaját.


Ezért is kérdeztem, mert én egész nap látom őket, lámpa alatt is, kergetőznek, aktívak, uborkára is hamar rácuppantak, algatabira is.


Illetve olvastam, hogy 8-10 alkalom után megszokják az etetőtálkát, kíváncsi lennék másnál hogy viselkednek, bújkálnak-e, stb.

2022. júl. 1. 12:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem folyton az üvegen vannak, de tényleg kényesek, vagy talán az se mindegy, hogy honnan vannak, mert pl amit a Greenaquaban vettem halakat azok még mindig megvannak, de amiket a fehérvári Tűzhalból, azok szépen elfogytak.
2022. júl. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!