Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Anyukám nem enged axolotlt...

Anyukám nem enged axolotlt tartani, mit tegyek? ᓬ(•ᴗ•)ᕒ

Figyelt kérdés

Sziasztok.

17 éves vagyok és régóta vágyok axolotlra. Mindent elolvastam róla, készen állnék rá. Előtte nem volt háziállatom igaz, de felelősen gazdi lennék. Anyukám viszont elborzad ha bármikor felhozom, mert szerinte undorító csúszós ízé és ő még csak látni se akarja. Mondtam neki, hogy én gondoznám, én szobámban lenne, neki semmi dolga nem lenne vele de már a gondoltattól is elborzad, hogy egy "csúszós undorító izé" van a lakásában. :( Képet is mutattam neki, de rá se hederített. Apukám teljesen a fordítottja, ő szívesen látna axolotlt és szerinte jöhet, de ő azt mondta anyámé a végszó...Apu engedi, anyu nem, én nagyon szeretném, mit tegyek? 17L vagyok. ᓬ(•ᴗ•)ᕒ



2022. szept. 9. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Várj, amíg kiköltözöl.
2022. szept. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Küldj neki is ilyen cuki axolotl emojikat ᓬ(•ᴗ•)ᕒ és akkor lehet meggondolja magát. Amúgy meg marad az elköltözés utáni axolotl tartás.
2022. szept. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%
Ha semmiképpen nem egyezik bele (márpedig úgy néz ki nem igazán hajlandó kompromisszumokat kötni) akkor ne erőltesd, várj még. 17 éves vagy azaz lassan nagykorú. Utána elköltözhetsz s annyi axolotlt tarthatsz amennyit szeretnél (nyilván ésszerű keretek között).
2022. szept. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom is szeretne axolotlt, illetve már két éve erre vágyik, de én sem vettem neki - de nekem semmi gondom a kinézetével, tényleg baromi cuki. :)

Azzal van bajom, hogy azon kívül, hogy üldögél az akváriumban, nem csinál _shemmit_. És él 10-15 évet. :D

Garantált, hogy megunja.

Ráadásul egy csomót nincs itthon, pasizik, barátnőzik, bandázik - és bár én szívesen gondozom a gyerekek állatait, egy egész működő akvárium pluszban az sok(k).

2022. szept. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Be kell érned békával
2022. szept. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy onzoseg, de en csak es kizarolag olyan allatot engedek meg a gyerekemnek, amit utana en is szivesen gondozok.

Mert ilyenkor nyilvan meg a csillagokat is lehuzdjatok az egrol, hogy megkaphassatok, de fixen a szulokre marad ilyen-olyan okokbol.

Igy van 2 kutyank es ennyi. Pedig nalunk is ment a konyorges kigyoert, pokert, akvariumert, mindenert, de nemet mondtam. Nincs az az isten, hogy en ilyesmikhez hozzaerjek.

2022. szept. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
Ő háza, ő szabálya. Én is szeretnék sok mindent, de megvárom, amíg lesz saját házam, és akkora oda azt veszek, amit akarok.
2022. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!