Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Titkoltátok valaha a szüleitek...

Titkoltátok valaha a szüleitek elől hogy vettetek/haza hoztatok egy állatot? Hogyan és mikor derült ki?

Figyelt kérdés

Ez tényleg érdekel és szerintem vicces téma de nemsokára akarok venni egy teknőst de úgy hogy ne tudjanak róla.

A helyzet az, hogy én (17L) apukámmal élek a szüleim válása óta és nem lenne olyan nehéz eltitkolni mert van egy alacsony szekrényem amire bőven ráférne az akvaterrárium és természetesen mindent megvennék ami kell neki a világítás stb mindenről gondoskodnék, csak meguntam hogy gyerekkorom óta akármit kérek azt évekig kell könyörögnöm hogy aztán azt mondják nem is akkora gond, teher stb és úgy mukodnek a szuleim hogy ha mar megtortent valami utana mar nem tudnak vele mit kezdeni, ram hagyjak a dolgokat ezt mar evek ota csinalom veluk. Természetesen a sajat penzembol finanszíroznám az állatom, van egy kutyàm is ő is bármikor jöhet apámhoz. Szerintetek elmondjam, ne mondjam el soha vagy szerezzem be és várjak vele? Bunkó beszólások nem érdekelnek, vélemény érdekel negativ pozitiv is



2022. szept. 23. 16:12
1 2
 1/14 Tevenyereggyarto ***** válasza:
89%

Várj egy évet, utána elköltözhetsz s titkolózás nélkül tarthatsz amit akarsz. Szerintem ez lenne a legtisztességesebb megoldás.


Btw volt nemrég egy veled egykorú lány hasonló problémával csak ő meg axolotl-t tartana. Keresd fel s költözzetek össze :D

2022. szept. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Vettem egy kecskét és a szüleimnek egyre gyanúsabb lett a mekegés és, hogy egyre több szénát hordok haza. A végén nem tudtam már tovább titkolózni és bemutattam nekik Micit. Először mérgesek voltak, de megnyugodt és azóta is boldogan élünk!
2022. szept. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%

Egyszer haza akartam vinni egy cicát, de nem engedték :/ (Falun laktam még, nem panel).


Szerintem csináld nyugodtan :)

2022. szept. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

17 eves vagy, ennel azert mar egy picivel erettebbnek kene lenned szerintem. A vilag nem igy mukodik, ez egy baromi rossz irany.


Tessek leulni es megbeszelni vele.

Ha nem engedi, akkor nem hisztis kislany modjara csakazertis hazaviszed, hanem megtanulsz varni.

Majd ha elkoltoztel, max akkor lesz teknosod, nem maradsz semmirol. Egyebkent is ha egyetemre mesz es mondjuk kolis leszel, az a teknos kire is fog maradni? Apadra, mert magaddal nem viheted.


Van mar egy kutyad, bar az nem tiszta, hogy ez a kutya pontosan hol van, de szerintem foglalkozz vele inkabb tobbet, biztosan orulne neki.

Napi 2 orat setalok a kutyammal, plusz meg ugye egy kis jatek, feladatozas, mindezt munka mellett.

Egyszeruen erom nincs egy masik allatra, de meg csak olyan szinten se, hogy gyakran takaritsam (mert egy teknos kb ennyit tud, eteted meg leginkabb takaritasz utana 2 naponta, ha azt akarod, hogy ne legyen budos).


Szoval hajra, van mar egy allatod, a felesleges energiaidat fordithatnad ra is, tuti orulne neki :)

2022. szept. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Olyan 16 lehettem amikor vettem egy patkányt. Cynthia volt a neve és a szekrény egy nagyobb fiókjában lakott. Ahova tudtam elvittem magammal, és amennyit csak lehetett szabadon volt. Anyukám félt és undorodott a rágcsálóktól, így elfelejtettem említeni neki a dolgot.
2022. szept. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Szia

Én igy voltam a saját cicámmal. Akartam egyet nagyon és hazavittem hogy szülinapra kaptam. Olyan cuki volt 15 éves voltam. Miután hazavittem megtarthattam, imádták élete végéig a kis majmot.

2022. szept. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ilyesmit egy lakótérben élve valakivel - hosszútávon legalábbis - nem lehet titkolni. Egy állat nem mosakszik, tisztálkodik úgy, ahogyan azt - normális körülmények között - egy ember teszi. Innentől pedig szaga van.
2022. szept. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Én is el akartam titkolni a krokodilt, de amikor mentek este fürdeni, csak megtalálták fürdőkádban. Pfej, mit kaptam érte.
2022. szept. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hét évesen kb. 100 csigát vittem haza a temetőből. Anyám nem örült. Azt mondta, azonnal engedjem el őket. Elengedtem. A konyhakertbe. Reggelre csak a pucér föld maradt. Anyám ennek sem örült. Ki érti a felnőtteket????
2022. szept. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kiskutyát, 8 évesen. A játszón találtam. Az ágyam alá rejtettem. Muszáj volt a kaját is titokban elcsórni, így vacsora közben az új farmerem zsebébe tömködtem a jó kis zsíros falatokat. Az én anyám se örült :)

Azóta sem tudom, hogy a kutya vagy a farmer miatt volt-e dühösebb..

2022. szept. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!