Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Bolíviai törpesügért hol...

Bolíviai törpesügért hol lehet venni?

Figyelt kérdés

Tudna esetleg itt valaki segíteni, honnan tudnék venni?

Nagyon tetszik, de egy állatkereskedésben sem láttam még.

(Budapest környékén)


2022. okt. 5. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Google: "boliviai torpesuger Budapest".
2022. okt. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
már bocs de ha nem tudod beszerezni, valószínűleg tartani sem tudnád
2022. okt. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez egy zseniális megállapítás. Nyilván nem tudom tartani, ha nem tudom beszerezni.

Jól megmondtad.

2022. okt. 5. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

2 Ez a véleményem a válaszodról:🤡

Kérdező, már láttam ilyen halat valahol. Nem ramirezi volt, az biztos. Szerintem, a Vadvilág akvarisztikában láttam egyszer, ott érdeklődj, akár telefonon.

Van egy hely, ahonnan biztosan szerezhetsz, mégpedig a Sügérfan akvarisztika, Gyálon. Ott minden halat megtalálsz. Úgy tudom, az Ázsia Centerbe elhozzák a halakat, ha rendelsz tőlük. Van ott egy pici állatkertjük a plázában, a Monster Fish ZOO. Van egy pici üzlet része is, ahol árulnak (vagy árultak) díszhalakat is. Ha felhívod őket, akkor másnap vagy pár napon belül átveheted a halat(régen így volt). Vagy ugye, autóval elmész Gyálra.

2022. okt. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, sajnos egyik helyen sincs és nem is rendelnek. Nincs benne a listájukban hónapok óta. Elvileg az Atlantisz Faunában próbálnak majd szerezni, mert többen is rendelnének

Remélem lesz belőle valami

2022. okt. 7. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!