Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik a legjobb/legnagyobb...

Melyik a legjobb/legnagyobb akvarisztikai bolt Szegeden?

Figyelt kérdés
Eddig a Trópusban és a Tesco-ban lévő Némo-ban voltam, mind a kettővel megvoltam elégedve de nincs ezeknél egy nagyobb akvarisztikai bolt ahol nagyobb a választék?
2010. szept. 29. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Petőfi Sándor sugárút

SERA

2010. szept. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Pontos címet tudnál mondani? Sera néven csak egy üzletet találtam de az Győrben van...vagy a cég ugyanaz és ők vannak Szegeden is?


Ez az a oldal. Kösz azért az eddigi segítséget is...:D

[link]

2010. szept. 29. 22:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Petőfi Sándor sugárút, Trópus díszállat kereskedés. Ott még különleges tengeri halakat is lehet kapni.

[link]

2010. szept. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, a trópust már írtam, hogy jártam ott. Bár igaz nem ebben az üzletükben hanem a másikban de gondolom hasonló a kínálat.


Azért köszönöm a válaszokat!

2010. szept. 29. 22:43
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem maradok a Trópusnál:)
2010. szept. 29. 22:45
 6/7 anonim ***** válasza:
az újszegedi a kis trópus kicsi, a Petőfi utcai bolt kb 3-4x nagyobb
2012. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ettro válasza:

Én annyit még hozzátennék, hogy igen a trópus a legnagyobb és ott a legnagyobb a választék.

De a kiszolgálás az pocsék. Bármelyik boltba is megyek be, az unott arcokat látva még nem rőkönyödik meg az ember.


De mikor már úgy néznek rá a vevőre, hogy na ez minek jött már megint ide?! Akkor az már elég gáz.


Ez most azért jött ki belőlem, mert ez nem egy alkalom volt. Sajnos mivel szegeden nincs más kénytelen az ember oda járni, de elég rossz szájízzel.


A kiszolgálás átlagos, az elmúlt 10 év alatt amióta járok oda mosolyt nem nagyon láttam egyik eladó arcán se. Olyan érzése van az embernek, mintha nekik kínlódás lenne ez a munka. Pedig én két pofával vigyorognék, ha egy akvarisztikai boltban dolgozhatnék.


A vevőket semmibe sem veszik. kiszolgálnak de ímmel ámmal. Érdeklődni már nem is nagyon mer az ember, mert még a végén húznák a szájukat.


És ez még egy napon nem lenne baj, de sajnos ezt hosszú ideje tapasztalom.

2015. jan. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!