Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy re több halam pusztul el,...

Egy re több halam pusztul el, nem tudom miért ástam egy tavat, de az az első pár évbe semmi bajuk nem volt, mi bajuk lehet?

Figyelt kérdés
Később kezdett el döglődni a több halam, mindent megpróbáltam hoztam külön féle vizinövényeket a természetben megtalálható vizibogarakat már békák is vannak benne még is pusztulnak kifele, pedig nem kényes halak, hoztam az ország legszivósabb halaibó is de egy idő után megdöglöttek azok is, mit tehetnék még?
2010. okt. 2. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kicsi a tó és túlzsúfoltad nagy élőlényekkel, nem bírja fenntartani magát így.
2010. okt. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy öregek a halak? Bocsi ha ez hülyeség. Vagy esetleg nagyon hideg van nekik? vagy vmi nincs rendbe a vizzel?!
2010. okt. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én olyanról hallottam már, hogy a kút, amiből a vizet vették a tó vízcseréjéhez szennyezetté vált a szomszéd permetszereitől, műtrágyájától, növényirtóitól. Nálatok is könnyen szennyezetté válhatott. Így látatlanban nehéz megmondani, írj le több mindent, arról, hogy mekkora, milyen halak vannak benne, hogyan szűröd a vizet, tehát minden részletet. Gondold át, mi változott meg az utóbbi időben.
2010. okt. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát a halakat hálóval fogtam és még kicsik,de amúgy is olyan öreg halakat nem tettem még bele,továbbá a szomszéd gyakran permetezi a fáit,lehet hogy ettől van?Ja és tettem bele vizinövényeket hogy ne nagyon algásogyon és iszaposoggyon.Amúgy nem lehet túlzsúfolva mert ha már csak néhány hal van életben az nem zsúfolt hely.
2010. okt. 4. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!