Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik guppim? (Többi lent)

Melyik guppim? (Többi lent)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Képek a 2 guppimról.

Találtam 4 kicsi halat az akváriumba. Külön is szedtem őket . Az egyik guppimnak nagyobb volt a hasa.(képen a 2.) De van még egy.Most ilyenek mint a képen. Nemtudom eldönteni, hogy fog e még születni. Akinek akkor nagyobb volt a hasa azt át tettem elletőszobába. De azóta eltelt 1 nap és semmi. Lehet, hogy mind a kettő halat át kéne tennem? Kb. szerintetek mikor fog újabb kishal születni? Vagy ennyi volt? 4 hal sżületett és ilyen a normális állapotú hasuk a felnötteknek?

Nemrég vettem őket, igy nemtudom, hogy milyen a normális állapotuk.

Egyik hal sem túl nyugodt vagy fáradt. Virgoncan uszkálnak.

Válaszotokat előre is köszönöm.



2023. jan. 11. 12:33
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem a 2.-nek még fog
2023. jan. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mintha mindkettő terhes lenne, az ivarnyílás felett sötét folt látszik mindkettőnél, ezt az ivadék sötét szeme okozza.
2023. jan. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De a 4 kishal után ennyi idővel lehet még hal?miért várhat ennyit? Most mind a 2 halat különtettem.
2023. jan. 11. 19:36
 4/5 A kérdező kommentje:
A 2.nak lett 17 pici halacskája, ma! :)
2023. jan. 17. 01:21
 5/5 anonim válasza:
Igen mind a kettőnek vannak kishalai. A halak születése között él szokott telni kis idő, de ne aggódj sok halad fog még születni. Csak ez a két hal van az akváriumban? Nincs mellettük hím?
2023. jan. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!