Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Káros lehet a halakra?

Káros lehet a halakra?

Figyelt kérdés

Hungarocellből szeretnék kő mintázatú hátteret készíteni. Káros lehet a halakra a hungarocell??

Milyen festéket használhatok ami vízálló és nem káros nekik? lehetőleg ne lagyen nagyon drága.


2010. okt. 5. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem káros, csinálhatod abból. Por alapú oxidfestékkel lehet festeni, de itt egy hasznos leírás:

[link]

Itt mindent megtalálsz ;)

2010. okt. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Salx Narval ***** válasza:
Én szilikonos ragasztót használtam és nem festettem semmivel.Hőlégbefúvóval olvasztottam a felületét. Itt ott bekentem ragasztóval és homokot, faszénport, szórtam rá.Eleinte természetellenesen fehér, itt-ott, de ahogy benövi az alga és a moha egyre élethűbb, kb 2 hónap.Én féltem a festéktől és a csemperagasztótól is.Nyilván alaptalanul, mert sokan írják, hogy nincs velük gond.
2010. okt. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!