Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Üdv!Ma különös módon eltűnt 1...

Üdv!Ma különös módon eltűnt 1 halam egy fedett akváriumból.Reggel arra lettem figyelmes hogy 4 neonhalból csak 3van,tegnap még megvolt mind.Kiszedtem mindent az akváriumból de semmi.Lehet hogy megették volna a tetrák?Vagy nemtudom hova lehetett

Figyelt kérdés
2023. márc. 31. 19:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Megették
2023. márc. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy meghalt. Ilyen esetben viszont a többi azonnal elkezdi enni a tetemét.
2023. márc. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De hisz egész idáig elvoltak nem bántották egymást
2023. márc. 31. 20:34
 4/16 Tevenyereggyarto ***** válasza:
82%
Több mint valószínű ,hogy meghalt s megették. Írj részletesen a tartási körülményekről mint például mekkora akvárium, milyen szűrés, hány hal van (pontosan, fajonként), növényzet, aljzat, dekoráció, vízcserék/ szűrőtisztítás mikor-mennyi-hogyan, mivel etetsz s mennyit stb-stb. Nem akarok vészmadárkodni de a kezdésnek 3-4 neon nem sejtet jót. Persze nem tudok/ tudunk még kb semmit, szóval nem akarok elhamarkodott előítéleteket hozni.
2023. márc. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Szűrőben esetleg nem lehet? Szivacsos szűrőből láttam már olyan típust, amibe alulról középre be tudott egy kisebb hal szorulni.
2023. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Amikor nálam elpusztul egy hal,a többi nem eszi meg.Pedig sokszor olvastam már,én nem tapasztaltam.Ha nincs ragadozó féle az akváriumban,akkor előbb rohad el a tetem mint hogy megennék.Biztos nem tudott kiugrani?Már jártam így neon hallal.
2023. márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Nálam is egyszer eltünt egy hal, mert nem hajtottam le az akvárium tetejét és másnap vettem észre, hogy kiugrott és a parketta szegőlécén landolt, félhold alakban szegény.
2023. márc. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Tevenyereggyarto ***** válasza:
85%
(Ez most csak így zárójelesen mert kicsit off, de amúgy mi baja annak a 40%-osnak aki mindenkit lepontoz? Nem csak itt hanem kb az összes kérdésnél, legalább is ebben a kategóriában… Ez olyan béna ,hogy ott vannak a teljesen jó/ hasznos válaszok s egy gyökér bele kell rondítson az egészbe…)
2023. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

7-es vagyok. Sajnos vannak olyanok, akik nem tisztelik mások véleményét, mert az inteligenciájuk nem fejlődött ki. Egyébként el nem tudom képzelni, hogy mi nem tetszett az írásomban. Csak egy történetet írtam le ami megtörtént velem.

Ezzel a leminősítéssel nem lesz boldogabb, csak gonoszabb.

2023. márc. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint ez a minősítgetés teljesen felesleges, mert sok a bunkó, primitív hozzászóló. Egy normális témánál miért kell gonoszkodni? A moderátornak jobban kellene figyelnie, mert az nem normális, hogy mindenkit leminősít valaki. Nem ártana figyelmeztetni.
2023. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!